O nas

NORTH - WEST - jesteśmy tu dla Ciebie

Firma istnieje na rynku od roku 2008, głównymi  założeniami i zadaniami  firmy  są następujące obszary zagadnień: doradztwo gospodarcze, pośrednictwo kredytowe, finanse osobiste oraz rynek nieruchomości.  

Zajmujemy się szeroko pojętą branżą finansową. Począwszy od kredytów gotówkowych po duże kredyty inwestycyjne.

Jeśli potrzebujesz doświadczonego doradcy, który należycie przeanalizuje Twoją sytuację finansową i stworzy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie, jest to oferta właśnie dla Ciebie. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie doradztwa gospodarczego i finansowego. Współpracujemy z wieloma bankami, co umożliwia indywidualne podejście do każdego klienta. Wybierzemy dla Państwa najlepszą propozycję z rynku, co pozwoli zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze. Podejmujemy się trudnych , złożonych tematów wykorzystując wieloletnie doświadczenie. Dzięki elastyczności i indywidualnemu podejściu do naszych klientów, budujemy i umacniamy od lat naszą pozycję na rynku.

Pomagamy w całym procesie pozyskania kredytu- począwszy od wyboru najkorzystniejszego rozwiązania, przez przygotowanie dokumentacji, dokumentację urzędową, prawną, po uruchomienie środków.

Ponadto ściśle współpracujemy z firmami, oraz osobami specjalizującymi się w obrocie nieruchomościami.  

Pomagamy również w trudnych sytuacjach finansowych i jeśli tylko jest to wykonalne uzdrawiamy negatywną historię kredytową.        

 

Zapraszam do współpracy.

 

Nasza oferta skierowana jest dla klientów z całej Polski.


WAŻNE!!!

Nie pobieramy: przedpłat, zadatków, ani zaliczek !!!

            Jesteśmy zainteresowani również zakupem nieruchomości na własne potrzeby :mieszkania, domy, pensjonaty, lokale użytkowe, grunty rolne, działki budowlane i tereny inwestycyjne w ramach indywidualnej selekcji.

                                                                                                                                                       

Nie jesteśmy zwolennikami pięknych haseł, sloganów i opowiadań,

lecz, wytrwałej, systematyczne  i  skutecznej pracy.

 

 • Prowadzimy doradztwo gospodarcze dla firm :
  • już istniejących,
  • posiadających bardzo krótki staż,
  • nowo powstałych,
  • dla osób fizycznych (prywatnych), które zamierzają podjąć działalność gospodarczą, postawić pierwsze samodzielne kroki w prowadzeniu własnej firmy.                                                                                                    
 • Pomagamy w zakresie pozyskania kredytów bankowych, gwarancji, dotacji unijnych .

 

 • Pomagamy również osobom pragnącym zainwestować środki pieniężne w zakup nieruchomości na terenie kraju, nie zajmujemy się typowym pośrednictwem nieruchomości.

·         Nasza filozofia

·        

·         Gdy w grę wchodzi majątek, wtedy dyskrecja i niezawodność są sprawą najważniejszą.                

·          W NORTH - WEST pracujemy niezależnie od innych instytucji i nie jesteśmy pod wpływem żadnych zobowiązań wobec banków i innych dostawców usług finansowych. Pomagamy definiować najwłaściwsze cele finansowe i rozwijać optymalne strategie finansowe. Podejmujemy decyzje o tym jak zainwestować Twoje pieniądze w oparciu o kryteria jakościowe i zorientowane na zysk. Oceniamy realny wpływ każdej decyzji inwestycyjnej na osiąganie konkretnych celów. Podstawą naszej pracy są:

·          

·        

·         Kompetencje

·        

·         Nasi doradcy i pracownicy przechodzą regularne szkolenia, aby zagwarantować wysoki poziom kompetencji w zakresie swoich obszarów działania. Ma to na celu osiągnięcie najwyższych standardów jakościowych firmy w naszej branży.

·        

·         Niezależność

·        

·         Działamy niezależnie od banków i innych dostawców usług finansowych. Jedynym celem do którego dążymy,  jest zapewnienie dobrze dopasowanych usług do indywidualnych celów klienta.

·        

·         Usługi osobiste i wsparcie

·        

·         Indywidualna obsługa i wsparcie naszych klientów mają pierwszorzędne znaczenie w naszej firmie. Oferujemy dopasowane do potrzeb klientów rozwiązania finansowe, które są zaprojektowane, aby spełnić ich indywidualne oczekiwania. Rezultat, który chcesz osiągnąć ma dla nas największe znaczenie.

·        

·         Poznaj nas osobiście

·        

·         Chcesz porozmawiać na temat kluczowych elementów strategii finansowej Twojej firmy? Zadzwoń do nas.

 

Nasza historia 

 

§ 2008 - założenie firmy.

 

NORTH - WEST posiada już znaczną  historię w swojej branży.   Nasi doradcy i współpracownicy czerpią korzyści z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie finansów i doradztwa.

W kilkuletniej naszej działalności zrealizowaliśmy z pozytywnym skutkiem wiele trudnych, złożonych i ciekawych przedsięwzięć.                                                            

 Zwłaszcza realizacja tematów o wysokim stopniu trudności  i skomplikowaniu oraz  gdzie inne podmioty branżowe bywały mało skuteczne. Dokonania i osiągnięcia te dawały i dają nam wiele satysfakcji, a naszym klientom końcowy pozytywny sukces.

 

Nasi doradcyNasi doradcy posiadają szeroką wiedzę w zakresie spraw finansowych. Poznaj Twojego najlepszego partnera w finansach.

Specjalizacje:

§ goradztwo gospodarcze,

§ finansowanie małych i średnich przedsiębiorstw,

§ rynek nieruchomości.

 

Aktualne oferty pracyCzy jesteś ekspertem w dziedzinie doradztwa gospodarczego? Chcesz wykorzystać swoje umiejętności finansowe do pracy w atmosferze wyzwań i wsparcia? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Obecnie poszukujemy:

 

 DoradcyTwoje obowiązki:

§ Zapewnienie osobistego wsparcia  naszym klientom

§ Wzmocnienie obecnych relacji z klientami

§ Ukierunkowane pozyskiwanie nowych klientów

Twoje doświadczenie:

§ Kreatywność

§ Odporność na stres

§ Chęć i umiejętność współpracy z klientami

§ Doświadczenie w obsłudze klienta i doradztwie

§ Umiejętność samodzielnej pracy, jak i pracy w zespole  

§ Wskazana jest wysoka samodzielność , mobilność , systematyczność , konsekwencja

Co oferujemy:

§ Satysfakcjonujące i zróżnicowane zadania

§ Szybkie tempo, pełną wyzwań pracę

§ Doskonałe możliwości rozwoju

§ Zarobki adekwatne do osiąganych wyników

§ Dla osób chętnych i  zainterwsowanych współpracą  pomagamy i wprowadzamy w ich rozwój