Osoba fizyczna

Produkty finansowe dla osób fizycznych

Męczy Państwa posiadanie kilku rat jednocześnie?
Woleliby Państwo mieć ją jedną, niższą?

Jedna rata kredyt zamiast wielu- kredyt konsolidacyjny – odpowiednie rozwiązanie!

 

Spłacanie wielu kredytów jednocześnie to ryzyko utraty płynności, często jest to jednoznaczne z brakiem możliwości odłożenia oszczędności, a dodatkowo sam proces spłaty jest utrudniony. Dlatego proponujemy kredyt konsolidacyjny. Nie tylko Łodzianie dbający o swoje finanse doceniają zalety takiego rozwiązania.

Kredyt konsolidacyjny to zamiana wielu rat na jedną, niższą ratę. W konsekwencji liczba zobowiązań zmniejsza się. Kredyt konsolidacyjny służy spłacie zobowiązań finansowych- np. debet, karta kredytowa, kredyt konsumpcyjny, kredyt samochodowy itd. Z pewnością jest to dogodne rozwiązanie finansowych problemów.

 

 

Potrzebują Państwo środków na zakup wymarzonego mieszkania lub domu??          

 Kredyt hipoteczny właściwym rozwiązaniem!

 

Kredyt hipoteczny, kredyt mieszkaniowy skierowany jest do wszystkich, którzy zainteresowani są kupnem mieszkania lub domu, ale nie dysponują wystarczającą kwotą na zakup wymarzonej nieruchomości.

Poza wyborem właściwej nieruchomości, najważniejszą kwestią staje się sfinansowanie zakupu. Dlatego w tym miejscu nasza firma proponuje pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

 

Ponadto proponujemy:

§ Kredyty na oświadczenie

§ Kredyty na dochód z zagranicy

§ Kredyt gotówkowy bez zabezpieczeń, w szczególnych, indywidualnych przypadkach nawet do 500 000,00 zł.,

§ Kredyt gotówkowy pod posiadane zabezpieczenie,

§ Limit w rachunku bieżącym,

§ Kredyt na zakup nieruchomości: domu, mieszkania, działki budowlanej, lokalu użytkowego, inne indywidualne rozwiązania,

§ Kredyt pod posiadane zabezpieczenie,

§ Kredyt samochodowy na zakup pojazdu lub pod jego zabezpieczenie,

§ Karty kredytowe,

§ Leasing.

 

 

Zapraszamy po oferty, zostaną indywidualnie przygotowane dla Państwa. Wystarczy telefon, a spotkanie zostanie umówienie w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu.Skontaktuj się z nami już teraz!