Usługi finansowe

NORTH - WEST - doświadczenie na które możesz liczyć

 

Potrzebny Państwu kredyt?

Na zakup nieruchomości ?
Na inwestycje ?
Na poprawę płynności finansowej ?

Kredyty firmowe, hipoteczne, inwestycyjne, gotówkowe – to nasza specjalność. Klienci z całej Polski poznali nasz styl pracy, a nasza szeroka oferta wielu banków daje szereg możliwości pozyskania finansowania.

Jesteśmy dla po to, aby ten wybór ułatwić, przeprowadzić przez często zawiłe formalności i zadbać, aby otrzymali Państwo kredyt najlepiej dobrany do możliwości i oczekiwań. Jednocześnie dbamy, aby otrzymany kredyt był uzyskany na właściwych warunkach, w oczekiwanej wysokości i najkrótszym czasie.

Oferujemy szeroki wachlarz usług finansowych stworzonych po to, byś mógł zabezpieczać swoje finanse lub powiększać swój majątek.

 

North West to zespół doświadczonych doradców, którzy wiedzą:

§ jak dobrać właściwy kredyt np. hipoteczny, aby był odpowiednio dopasowany do każdej sytuacji ekonomicznej kredytobiorcy (np. wybór właściwej waluty kredytu, czy okresu kredytowania),

§ w jakich bankach wnioskować o kredyt w zależności od ekonomicznej kredytobiorcy (każdy bank stosuje inne kryteria),

§ jak przeprowadzić procedurę kredytową, tak aby formalności nie zakłóciły np. kupna własnego lokum.

 

 

Od wielu lat zajmujemy się doradztwem finansowym, dlatego nasze doświadczenie pozwala uniknąć wielu błędów. W dobie kryzysu należy zdać się na doświadczonego doradcę w dziedzinie finansów. Samodzielna decyzja kredytowa bez konsultacji ze specjalistą jest ryzykowna.

Niniejszy dział został podzielony na produkty finansowe dla osób fizycznych oraz na produkty finansowe dla firm.W naszej ofercie znajdą Państwo również kredyty dla rolników. Pamiętaj z naszą pomocą możesz uzyskać prosty kredyt rolniczy na oświadczenie. Prowadzisz gospodarstwo rolne ?? Nadal nie otrzymałeś dopłat unijnych ?? Czekasz na pieniądze za skupiony od Ciebie towar ?? Chcesz zakupić potrzebny Ci sprzęt rolniczy ?? Potrzebujesz wykazać się wkładem własnym ?? Zależy Ci na spłacie drogich kredytów i odzyskaniu kosztów ?? Uwzględniamy dochód z hektara przeliczeniowego, z faktur i dotacji unijnych.                  

 

Zapraszamy do kontaktu rolników z całej Polski.

 

Odrębną usługą świadczoną przez naszą firmę jest również doradztwo w sprzedaży lubzakupie firmy, przedsiębiorstwa, spółki. Doradzamy w transakcjach fuzji iprzejęć. Uczestniczymy w każdym etapie procesu – koordynujemy cały proces począwszy od ustalenia oczekiwań klienta, rozpoznania rynku, identyfikacji optymalnych rozwiązań, wyboru inwestorów, kończąc na prowadzeniu negocjacji umowy kupna / sprzedaży firmy. Wyceniamy wartość firmy, tak aby oferowana cena sprzedaży nie powodowała niedoszacowania wartości firmy